Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
 NA SKRÓTY: Sprawdź zamówienie | Zakup na raty | Dział reklamacji RMA | Kontakt z nami | Informacje o nas | Podziękowania | Certyfikaty
TWÓJ KOSZYK
ilość
cena
  
  
  
  
  
  
  
  
pokaż cały koszyksuma:
0 zł
ZAKUPY INTERNETOWE
Biuro Obsługi Klienta

tel. 74 645 99 57
tel. 793 960 950
pon-pt 8:00-16:00
SKLEP DZIERŻONIÓW
Romek

ul. Diorowska 24

tel. 74 831 13 36
pon-pt 9:00-17:00, sob 9:00-14:00
SKLEP BIELAWA
Grzegorz
ul. Paderewskiego 1

tel.74 833-86-86
pon-pt 9:00-17:00, sob 9:00-13:00
SKLEP ZĄBKOWICE
Bartek
Rynek 12

tel.74 817-52-35
pon-pt 9:00-17:00, sob 9:00-13:00
iCOMP BIZNES - ART. BIUROWE
Mariola Karolina
Diorowska 24
(Dzierżoniów)
tel. 74 645-33-44
pon-pt 8:00-17:00, sob 9:00-13:00
Szukaj produktu: ostatnio szukane
ZAMÓWIENIA INTERNETOWE: 74 645 99 57 Obsługa Klienta pon-pt godz. 9:00-16:00


 
producenci
 
aktywna kat.
Sieci
Access point
85
Akcesoria POE
9
Anteny
20
Gniazda, wtyki
87
Kable sieciowe
210
Kable sieciowe - gotowe
869
Karty WiFi
1
Karty sieciowe
100
Konektory
3
Konwertery / Home Plug
11
Konwertery mediów
12
Narzędzia
40
Obudowy serwerowe
1
Panele krosownicze
60
PowerLine
22
PrintSerwer - Serwery wydruku
7
Przełączniki KVM
19
Rejestratory obrazu
7
Routery
161
Sieci - akcesoria
5
Sprzętowe serwery plików
75
Switch, HUB
235
Szafy - akcesoria
67
Szafy - organizery
77
Szafy - półki
15
Szafy - ramy stojące 19"
4
Szafy - wentylacja
3
Szafy stojące
146
Szafy wiszące
33
Światłowody - Patchcordy
8
Transmitery sieciowe
3
Urządzenia zabezpieczające
1
Wzmacniacze sygnału
42

 
kategorie
Notebooki, telefony, tablety
Akcesoria do PDA, Navi, Smartphone
237
Ebooki, E-czytniki
3
Krótkofalówki
1
Mapy do nawigacji
1
Modemy GSM
4
Nawigacja GPS
23
Notebooki - klawiatury
195
Notebooki, Netbooki, Laptopy
389
Notebooki - akcesoria
181
Notebooki - baterie
415
Notebooki - części
6
Notebooki - torby
562
Notebooki - zasilacze
373
Pamięci SO-DIMM
99
Powerbanki
97
Smartfony
22
Smartwatch
198
Tablety
27
Tablety - akcesoria
106
Telefony komórkowe - baterie
15
Telefony komórkowe - etui
237
Telefony stacjonarne
52
Telefony komórkowe
59
Sprzęt muzyczny
Komputery
Apple
2
Apple podzespoły, akcesoria
6
Komputery
311
MiniPC
16
Stacje robocze
46
Podzespoły komputerowe
Chłodzenie
402
Dyski SSD
245
Dyski twarde 2,5"
23
Dyski twarde 3,5"
135
Karty muzyczne
32
Karty graficzne
206
Kontrolery
68
Napędy DVD-ROM, BlueRay
1
Napędy Optyczne
35
Obudowy ATX
476
Pamięci RAM
495
Płyty główne
244
Procesory
66
Tunery, Karty TV
18
Zasilacze ATX
329
Zasilacze awaryjne
466
Akcesoria
Adaptery / Przejściówki
841
Akumulatorki, Baterie
231
Aparaty - Akcesoria
59
Aparaty - baterie
34
Aparaty - Obiektywy
16
Aparaty - torby
10
Aparaty cyfrowe
77
Aparaty cyfrowe - lustrzanki
14
Bluetooth USB
8
Czytniki kart
113
Dyktafony cyfrowe
11
Dyski zewnętrzne
199
Etui
4
Gadżety USB
1
Głośniki
413
GPS - Odbiorniki
2
Huby USB
61
Joysticki, kierownice, maty
69
Kable
1736
Kamery internetowe
48
Kamery IP
43
Kamery IP - akcesoria
1
Kamery mobilne
1
Kieszenie na dyski
5
Klawiatury
427
Listwy zasilające
295
Ładowarki do baterii
24
Myszki
859
Nośniki danych
143
Obudowy dla dysków
215
Odtwarzacze MP3/MP4 - akcesoria
20
Odtwarzacze MP3/MP4
34
Pamięci FLASH
245
Papier FOTO
24
Pendrive
531
Piloty i prezentery
3
Podkładki pod mysz
267
Pudełka na CD, DVD, BLU
21
Ramki cyfrowe
23
Skanery
9
Skanery wizytówek
6
Słuchawki, Mikrofony
1177
Stacje dokujące HDD
26
Środki czyszczące
70
Tablety graficzne
2
Telefonia VOIP
5
Monitory
Monitory dotykowe
53
Monitory LCD / LED
841
Projektory multimedialne - akcesoria
34
Projektory multimedialne
54
Projektory multimedialne - ekrany projekcyjne
47
Splittery (rozdzielacze obrazu)
4
Tablice interaktywne - akcesoria
5
Drukarki
Akcesoria do drukarek
8
Bębny do drukarek
39
Drukarki etykiet
188
Drukarki igłowe
4
Drukarki Laserowe
74
Drukarki atramentowe
25
Drukarki wielofunkcyjne
139
Faksy
2
Kasety barwiące
28
Kopiarki
1
Papier w ryzach
35
Plotery
2
Taśmy termotransferowe
3
Tonery oryginalne
669
Tonery zamienniki
939
Tusze zamienniki
1131
Tusze oryginalne
538
Oprogramowanie
Antywirusowe
131
Biurowe
15
CDN OPTIMA
14
eCommerce
4
Finansowo-księgowe
2
Graficzne
3
Gry PC
79
InsERT
3
Kadrowo-płacowe
1
Obsługujące sprzedaż
6
Programy InsERT GT
30
Programy InsERT Nexo
24
Serwerowe
32
Syntezatory mowy
1
Systemy operacyjne
8
Szkolenia
1
Użytkowe
6
Konsole
Konsole - akcesoria
35
Konsole - gry
143
Konsole przenośne
4
Dla sklepów - firm
Aplikatory etykiet
3
Centrale telefoniczne
2
Czytniki kart procesorowych
4
Czytniki RFID
9
Czytniki kart magnetycznych
11
Czytniki kodów
253
Drukarki etykiet - akcesoria
15
Drukarki etykiet - eksploatacja
185
Drukarki etykiet - oprogramowanie
5
Drukarki etykiet kolorowe
5
Drukarki etykiet półprzemysłowe
97
Drukarki etykiet przemysłowe
22
Drukarki fiskalne
20
Drukarki fiskalne - akcesoria
3
Drukarki kart plastikowych
21
Drukarki kart plastikowych - eksploatacja
9
Drukarki POS - akcesoria
10
Drukarki POS - igłowe
63
Drukarki POS - kuchenne
9
Drukarki POS - papier na rolkach
42
Drukarki POS - przenośne
27
Drukarki POS - termiczne
119
Drukarki POS - wielostanowiskowe
17
Drukarki RFID
6
Karty plastikowe
18
Kasy fiskalne - akcesoria
4
Kasy fiskalne
43
Kioski informacyjne
1
Klawiatury POS - alfanumeryczne
2
Klawiatury POS numeryczne
13
Kolektory danych
63
Liczarki pieniędzy
7
Lokalizator GPS
3
Metkownice
2
Numeratory
1
POS - Oprogramowanie
2
Skanery kodów kreskowych
1
System RCP
4
Systemy POS
25
Szuflady na pieniądze
15
Testery banknotów
1
Wagi przemysłowe
16
Wagi sklepowe
22
Zapinarki pistoletowe
1
ELEKTRONIKA
Akcesoria lutownicze
1
Akumulatory żelowe
3
Czujki
30
Domofony
2
Kabel elektryczny
1
Kable koncentryczne
1
Mierniki
119
Oscyloskopy
8
Przetwornice
2
Stabilizatory napięcia
1
Stacje lutownicze
5
Videodomofony
2
Zasilacze laboratoryjne
2
Urządzenia biurowe
Bindownice
5
Fotele biurowe
9
Gilotyny, Trymery
5
Kalkulatory
1
Laminatory
12
Niszczarki
62
Niszczarki - eksploatacja
1
Sejfy i kasetki
3
FILMY
Oświetlenie
Dekoracje świąteczne
2
Lampki
1
Lampki choinkowe
5
Lampy specjalistyczne
1
Latarki
26
Taśmy LED
21
Żarówki energoszczędne
3
Żarówki LED
82
RTV
Akcesoria do kamer video
1
Anteny DVB-T
14
DVB-T Anteny
3
DVB-T Tunery
4
Głośniki samochodowe
122
Głośniki Ścienne / sufitowe
2
Gramofony
2
Kable głośnikowe
79
Kamery cyfrowe
20
Kolumny głośnikowe
21
Konwertery SAT
13
Mikrofony profesjonalne
7
Miksery
5
Mini Wieże
6
Nagrywarki DVD stacjonarne
1
Odtwarzacze DVD
5
Odtwarzacze DVD przenośne
8
Odtwarzacze HDD - akcesoria
10
Odtwarzacze HDD / USB
3
Odtwarzacze stacjonarne Blu-ray
1
Piloty zdalnego sterowania
5
Radia internetowe
11
Radia samochodowe
94
Radiobudzik
28
Radioodtwarzacze przenośne
93
Stoliki
5
Subwoofery
11
Systemy audio
7
Telewizory LCD / LED / Plazma
23
Telewizory LCD / LED / Plazma - Akcesoria
409
Tunery Satelitarne
5
Wzmacniacze samochodowe
3
AGD
Akcesoria kuchenne
41
Akcesoria AGD
9
Alkomaty
12
Automaty do pieczenia chleba
1
Automaty do popcornu
1
Baterie kuchenne
13
Chemia gospodarcza
4
Chłodziarki do wina
2
Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy (lodówki)
50
Chłodziarko-zamrażarki wolnostojące (lodówki)
148
Ciśnieniomierze
10
Czajniki
3
Czajniki elektryczne
172
Depilatory
8
Dzbanki filtrujące
15
Ekspresy do kawy
28
Fondue
1
Frytkownice
9
Garnki / patelnie
57
Golarki
46
Golarki do odzieży
1
Grille elektryczne
16
Grille gazowe
1
Higiena i pielęgnacja
13
Jajowary
1
Kamery sportowe
58
Klimatyzatory przenośne
5
Klimatyzatory ścienne
8
Kuchenki mikrofalowe
96
Kuchnie turystyczne
3
Lodówki turystyczne
1
Lokówki do włosów
73
Lornetki
7
Lunety
2
Lusterka kosmetyczne
3
Maszynki do mielenia
18
Maszynki do strzyżenia
24
Maszyny do szycia
1
Miksery / Blendery
128
Mini piekarniki i kuchenki
6
Młynki do kawy
40
Mopy
3
Multicooker
2
Nawilżacze powietrza
12
Oczyszczacze powietrza
1
Odkurzacze
124
Odkurzacze - akcesoria
23
Okapy
167
Opiekacze, gofrownice
41
Parowary
7
Płyty grzejne do zabudowy
176
Pralki do zabudowy
3
Pralki wolnostojące
119
Prostownice do włosów
10
Roboty kuchenne
67
Sokowirówki
17
Stacje meteo
8
Suszarki do grzybów, warzyw i owoców
5
Suszarki do włosów
63
Suszarki łazienkowe
6
Suszarko-lokówki
3
Szczoteczki i irygatory do zębów
21
Teleskopy
1
Termoloki
1
Termowentylatory
2
Tostery
22
Uroda
1
Urządzenia czyszczące
39
Urządzenia do hot-dogów
2
Urządzenia do manicure
5
Urządzenia do masażu
15
Wagi kuchenne
77
Wagi łazienkowe
24
Wentylatory
6
Wyciskarki do cytrusów
17
Zegary
44
Zmywarki do zabudowy
85
Żelazka
87
Motoryzacja
Adaptery zasilające
1
CB Radia
1
Głośniki samochodowe -do zabudowy
1
Kable samochodowe
1
Samochodowe Akcesoria
61
Serwery
Serwery gotowe
57
Technologie dla niepełnosprawnych
Fitness
Urządzenia treningowe
18
Gry towarzyskie
WYDRUKUJ CENNIK
Cennik str.1 | Cennik str.2



 
podzespoły
 iCOMP.pl » Produkty » Sieci » Kable sieciowe »
grupa:
Kable sieciowe (ilość produktów: 210)
producent:
zakres cenowy:
od: zł do:
pokazuj tylko dostępne produkty
ułożenie:
z podziałem na producentów
alfabetycznie
od najniższej ceny
od najwyższej ceny
Najeżdzając kursorem na zdjęcie, uzyskasz powiększenie
Wszystkie ceny brutto
4WORLD
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 0.5m szary
 
3.6 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m niebieski retail
 
4 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m czerwony retail
 
4 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m zielony retail
 
4 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m szary retail
 
4 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m żółty retail
 
4 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 1m szary
 
5.5 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1.8m czerwony retail
 
6 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1.8m niebieski retail
 
6 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1.8m szary retail
 
6 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1.8m żółty retail
 
6 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1.8m zielony retail
 
6 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 3m szary
 
6.3 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 3m czerwony retail
 
8 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 3m szary retail
 
8 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m czerwony retail
 
10 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m niebieski retail
 
10 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m szary retail
 
10 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m zielony retail
 
10 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m żółty retail
 
10 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 7.5m szary
 
14 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m zielon retail
 
15 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m szary retail
 
15 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m niebieski retail
 
15 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m czerwony retail
 
15 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 10m szary
 
16 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 15m czerwony retail
 
20 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 15m niebieski retail
 
20 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 15m szary
 
21 zł
 4WORLD Kabel UTP kat.5e linka 305m rolka szary
 
125 zł
brak
ALAN
 Kabel UTP Q-Lantec 4x2x0,48 KIU5PVC305NC, drut ( kat.5e PVC 305m szary ) 100% miedziany
 
220 zł
BELDEN
 BELDEN Kabel Belden U/UTP kat5e drut PVC 305m BL-1583E
 
322 zł
CABLETECH
 CABLETECH Kabel komputerowy - skrętka UTPCat5e + żel 305m
 
372 zł
brak
 Cabletech Kabel komputerowy - skrętka UTPCat6e
 
424 zł
brak
EQUIP
 EQUIP Adapter zlaczka sieciowa krzyzowa KAT5E
 
9.8 zł
 EQUIP Adapter zlaczka sieciowa 2xRJ45 F/F KAT5E Ekran
 
13 zł
 EQUIP Adapter zlaczka sieciowa 2xRJ45 F/F KAT6 Ekran
 
14 zł
EXTRALINK
 EXTRALINK Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652
 
4 zł
 EXTRALINK Pigtail SC/APC 1.5M G657A EASY-STRIP biały
 
4.1 zł
brak
 EXTRALINK Pigtail LC/UPC SM 9/125 G657A 1M
 
4.4 zł
brak
 EXTRALINK Pigtail SC/UPC 900UM 1.5M G657A
 
4.7 zł
brak
 EXTRALINK Pigtail Single Mode SC/APC 900UM 1M G657A
 
5.2 zł
brak
 EXTRALINK Pigtail SC/APC 1.5M G657A EASY-STRIP
 
5.5 zł
brak
 EXTRALINK Pigtail SC/APC 1.5M G657A
 
5.5 zł
brak
 EXTRALINK Pigtail LC/PC 900UM 1.5M G657A
 
5.6 zł
 EXTRALINK Pigtail Multi Mode SC/UPC 900UM 2M OM2 50/125
 
5.6 zł
brak
 EXTRALINK Pigtail Multi Mode LC/UPC OM3 50/125 2M EASY-STRIP
 
7.6 zł
brak
 EXTRALINK Splitter PLC 1:8 bez złącz 900UM
 
22 zł
brak
 EXTRALINK Splitter PLC 1:2 SC/APC 900UM 1M
 
26 zł
brak
 EXTRALINK Splitter PLC 1:2 SC/APC 900UM 1.5M
 
26 zł
brak
 EXTRALINK Splitter PLC 1:4 SC/APC 900UM 1M
 
33 zł
brak
 EXTRALINK Splitter PLC 1:4 SC/APC 900UM 1M
 
33 zł
brak
 EXTRALINK Splitter PLC 1:8 SC/APC 900UM 1.5M
 
43 zł
brak
 EXTRALINK Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G657A1
 
47 zł
brak
 EXTRALINK Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/APC
 
47 zł
brak
 EXTRALINK Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G652D
 
50 zł
 EXTRALINK Splitter 1:16 PLC bez złącz 900UM 1M
 
70 zł
brak
 EXTRALINK Splitter 1:16 PLC SC/APC 900UM 1M
 
70 zł
brak
GEMBIRD
 GEMBIRD Patch cord kat.5e osłonka zalewana 0.25M szary
 
2 zł
 GEMBIRD Patch cord kat.5e osłonka zalewana 2M pomarańczowy
 
3.7 zł
 GEMBIRD Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 1M
 
18 zł
 GEMBIRD Patch cord FTP kat.6e osłonka zal. 20M szary
 
35 zł
 GEMBIRD Kabel UTP KAT 5e linka aluminiowo-miedziowa 305M
 
143 zł
 GEMBIRD Kabel FTP-ekranowany KAT 5e drut aluminiowo-miedziowy 305m
 
189 zł
 KABEL SFTP KAT-5 305M DRUT (SPC-5004E-SO)
 
379 zł
brak
 KABEL SFTP KAT-5 305M LINKA (SPC-5004E)
 
400 zł
LOGILINK
 LOGILINK Kabel linka 4x2xAWG26/7 UTP,CCA,100m
 
78 zł
 LOGILINK Kabel transmisyjny drut 4x2xAWG24/1,UTP,CCA,305m
 
190 zł
 LOGILINK Kabel linka 4x2xAWG26/7 UTP,CCA,305m
 
193 zł
 LOGILINK Kabel linka 4x2xAWG26/7 FTP, CCA, 305m
 
246 zł
MADEX
 KABEL MADEX UTP 100m KAT.5e DRUT ULTRALINK
 
100 zł
 MADEX kabel, drut U/UTP 4x2x0.5 kat.5e 305m - ULTRALINK - 100% miedź
 
285 zł
 Kabel UTP Madex ( kat.6 305m drut szary 4x2x23 AWG )
 
411 zł
QOLTEC
 QOLTEC Adapter światłowodowy | ST/UPC | simplex | SingleMode
 
1.4 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy | LC/APC | duplex | SingleMode
 
3.1 zł
 QOLTEC Złącze światłowodowe FC/UPC MultiMode 0,9mm
 
3.7 zł
 QOLTEC Złącze światłowodowe FC/UPC SingleMode 0,9mm
 
3.9 zł
 QOLTEC Złącze światłowodowe FC/UPC SingleMode 3,0mm
 
4.3 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy | LC/UPC | duplex | MultiMode
 
4.4 zł
 QOLTEC Mufa światłowodowa 1x2
 
4.9 zł
 QOLTEC Pigtail światłowodowy SC/UPC | MM | 50/125 | 0,9mm | OM2 | 1m
 
4.9 zł
 QOLTEC Pigtail światłowodowy SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G657A | 2m
 
5.2 zł
 QOLTEC Pigtail światłowodowy SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 3m
 
5.3 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy | LC/UPC | quad | SingleMode
 
6.3 zł
 QOLTEC Pigtail światłowodowy SC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G657A | 1m
 
7.2 zł
 QOLTEC Szybkozłącze światłowodowe SC/APC SingleMode 3,0mm
 
7.7 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D| Simplex | 0.5m
 
8.6 zł
 QOLTEC Mufa światłowodowa 1x4
 
9.3 zł
brak
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 0.5m
 
9.3 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
9.6 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 3m
 
9.6 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
9.7 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-FC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 2m
 
9.8 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
9.8 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC-SC/APC | SingleMode | 9/125 | G652D | 5m
 
10 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
11 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
11 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 0.5m
 
11 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m
 
11 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 0.5m
 
12 zł
 QOLTEC tchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 0.5m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D| Simplex | 7m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m
 
12 zł
brak
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
13 zł
brak
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 5m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 15m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
15 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
15 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m
 
15 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC | SM | 9/125 | G652D | 2m
 
16 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 15m
 
16 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m
 
16 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 20m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SM | 9/125 | G652D 0,5m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 15m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 15m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 15m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 15m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex| 10m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1,5m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 5m
 
18 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SM | 9/125 | G652D | 2m
 
18 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-FC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
18 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 20m
 
18 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 20m
 
18 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 20m
 
18 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
19 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m
 
19 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC | SM | 9/125 | G652D | 2m
 
20 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 25m
 
20 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
21 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
21 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
 
21 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 20m
 
21 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
22 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
 
22 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
 
22 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
 
22 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 2m
 
23 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 3m
 
23 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
 
23 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 3m
 
24 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m
 
24 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 5m
 
25 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
 
25 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 3m
 
25 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 3m
 
26 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
 
27 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 10m
 
28 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m
 
28 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/PC-SC/PC | SingleMode | SIMPLEX | 50m
 
28 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 50m
 
30 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
 
31 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m
 
31 zł
 QOLTEC Tłumik światłowodowy LC/UPC(Female) - LC/UPC(Male) 3dB SingleMode
 
32 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
 
32 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 50m
 
33 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 5m
 
34 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy hybrydowy LC/UPC-SC/UPC simplex SingleMode
 
34 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/PC-SC/PC | MESSAGE | SingleMode | SIMPLEX | 50m
 
34 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m
 
35 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SingleMode | SIMPLEX 50m
 
38 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy hybrydowy LC/UPC-SC/UPC simplex MultiMode
 
42 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 20m
 
45 zł
 QOLTEC 12x Pigtail SC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m
 
47 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m
 
49 zł
 QOLTEC 12x Pigtail | SC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m
 
50 zł
 QOLTEC 12x Pigtail światłowodowy SC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m
 
50 zł
 QOLTEC 12x Pigtail | LC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m
 
50 zł
 QOLTEC 12x Pigtail | LC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m
 
53 zł
 QOLTEC 12x Pigtail | SC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m
 
55 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 10m
 
56 zł
 QOLTEC 12x Pigtail | LC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m
 
56 zł
 QOLTEC Splitter 1x4 | G.657A | SC/PC - SC/PC | SingleMode | 1,5m
 
57 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4| 10m
 
57 zł
 QOLTEC 12x Pigtail | LC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m
 
58 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 10m
 
66 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | MESSAGE | SIMPLEX | 100m
 
83 zł
SEVEN-LINE
 SEVEN Kabel UTP kat.5e linka 4x2 305m
 
287 zł
TECHLY
 TECHLY Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 1m
 
43 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 jednomodowy
 
43 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, MM
 
44 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 3m
 
49 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy
 
49 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, 3m
 
52 zł
 TECHLY Swiatłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 5m
 
66 zł

Ostatnio kupowane w tej kategorii (Kable sieciowe):
 KABEL MADEX UTP 100m ZEW .ŻELOWANY Z LINKĄ NOŚNĄ
 
327 zł
 EQUIP Adapter zlaczka sieciowa 2xRJ45 F/F KAT6 Ekran
 
14 zł
 KABEL MADEX FTP 305m KAT.5e DRUT SZARY
 
380 zł
 KABEL MADEX UTP 305m KAT.6 DRUT 4x2x23 AWG
 
409 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m czerwony retail
 
15 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 10m szary
 
16 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 15m zielony retail
 
20 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m zielony retail
 
4 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m szary retail
 
4 zł
brak
 KABEL MADEX UTP 100m KAT.5e DRUT ULTRALINK
 
100 zł
certyfikat on-line wiarygodna firma

certyfikat on-line wiarygodna firma

 


 
Nowości w tej kategorii
cena: 5.6 zł
niedostępny
cena: 7.6 zł
niedostępny
cena: 47 zł
niedostępny
cena: 47 zł
niedostępny
cena: 5.6 zł
cena: 5.5 zł
niedostępny
cena: 5.5 zł
niedostępny
cena: 4.7 zł
niedostępny
cena: 5.2 zł
niedostępny
cena: 4 zł
cena: 4.1 zł
niedostępny
cena: 50 zł
cena: 4.4 zł
niedostępny
cena: 26 zł
niedostępny
cena: 33 zł
niedostępny
Kasy fiskalne Posnet Elzab Innova Farex Elcom Dzierżoniów Bielawa Świdnica Ząbkowice

zabawkowo.com | biuropro.pl | devteam.pl | twojemiejsce.pl |
(c) iCOMP.pl - czas generowania: 0.064s (0.099)