Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
 NA SKRÓTY: Sprawdź zamówienie | Zakup na raty | Dział reklamacji RMA | Kontakt z nami | Informacje o nas | Podziękowania | Certyfikaty
TWÓJ KOSZYK
ilość
cena
  
  
  
  
  
  
  
  
pokaż cały koszyksuma:
0 zł
ZAKUPY INTERNETOWE
Biuro Obsługi Klienta

tel. 74 645 99 57
tel. 793 960 950
pon-pt 8:00-16:00
SKLEP DZIERŻONIÓW
Romek

ul. Diorowska 24

tel. 74 831 13 36
pon-pt 9:00-17:00, sob 9:00-14:00
SKLEP BIELAWA
Bartek
ul. Paderewskiego 1

tel.74 833-86-86
pon-pt 9:00-17:00, sob 9:00-13:00
SKLEP ZĄBKOWICE
Bartek
Rynek 12

tel.74 817-52-35
pon-pt 9:00-17:00, sob 9:00-13:00
iCOMP BIZNES - ART. BIUROWE
Mariola Aneta
Diorowska 24
(Dzierżoniów)
tel. 74 645-33-44
pon-pt 8:00-17:00, sob 9:00-13:00
Szukaj produktu: ostatnio szukane
ZAMÓWIENIA INTERNETOWE: 74 645 99 57 Obsługa Klienta pon-pt godz. 9:00-16:00


 
producenci
 
aktywna kat.
Sieci
Access point
69
Akcesoria POE
9
Anteny
25
Gniazda, wtyki
144
Kable sieciowe
131
Kable sieciowe - gotowe
775
Karty WiFi
1
Karty sieciowe
93
Konektory
7
Konwertery / Home Plug
13
Konwertery mediów
14
Narzędzia
54
Obudowy serwerowe
1
Panele krosownicze
78
PowerLine
17
PrintSerwer - Serwery wydruku
7
Przełączniki KVM
19
Rejestratory obrazu
7
Routery
161
Sieci - akcesoria
4
Sprzętowe serwery plików
96
Switch, HUB
212
Szafy - akcesoria
70
Szafy - organizery
99
Szafy - półki
14
Szafy - ramy stojące 19"
7
Szafy - wentylacja
4
Szafy stojące
202
Szafy wiszące
60
Transmitery sieciowe
3
Urządzenia zabezpieczające
6
Wzmacniacze sygnału
39

 
kategorie
Elektronarzędzia
Akcesoria do elektronarzędzi
5
Narzędzia ogrodowe
7
Opalarki
1
Szlifierki
1
Wiertarki
1
Wyrzynarki
2
Notebooki, telefony, tablety
Ebooki, E-czytniki
2
Krótkofalówki
2
Mapy do nawigacji
1
Modemy GSM
2
Nawigacja GPS
16
Notebooki - klawiatury
155
Notebooki, Netbooki, Laptopy
301
Notebooki - akcesoria
142
Notebooki - baterie
931
Notebooki - części
4
Notebooki - torby
458
Notebooki - zasilacze
337
Pamięci SO-DIMM
100
Powerbanki
151
Smartphone
16
Smartphone - Akcesoria
686
Smartwatch
102
Tablety
121
Tablety - akcesoria
83
Telefony komórkowe - baterie
7
Telefony komórkowe - etui
48
Telefony stacjonarne
49
Telefony komórkowe
46
Sprzęt muzyczny
Komputery
Apple
1
Apple podzespoły, akcesoria
6
Komputery
178
MiniPC
10
Stacje robocze
33
Podzespoły komputerowe
Chłodzenie
424
Dyski SSD
254
Dyski twarde 2,5"
18
Dyski twarde 3,5"
106
Karty muzyczne
38
Karty graficzne
273
Kontrolery
53
Napędy Optyczne
26
Obudowy ATX
454
Pamięci RAM
442
Płyty główne
235
Procesory
82
Tunery, Karty TV
10
Zasilacze ATX
288
Zasilacze awaryjne
615
Akcesoria
Adaptery / Przejściówki
794
Akumulatorki, Baterie
144
Aparaty - Akcesoria
30
Aparaty - baterie
16
Aparaty - Obiektywy
8
Aparaty - torby
6
Aparaty cyfrowe
23
Aparaty cyfrowe - lustrzanki
5
Bluetooth USB
9
Czytniki kart
102
Dyktafony cyfrowe
5
Dyski zewnętrzne
164
Etui
2
Filtry prywatyzujące
35
Głośniki
474
GPS - Odbiorniki
1
Huby USB
113
Joysticki, kierownice, maty
91
Kable
1599
Kamery internetowe
35
Kamery IP
48
Kamery IP - akcesoria
1
Kamery mobilne
1
Kieszenie na dyski
3
Klawiatury
402
Listwy zasilające
356
Ładowarki do baterii
14
Myszki
831
Narzędzia ręczne
14
Nośniki danych
108
Obudowy dla dysków
204
Odtwarzacze MP3/MP4 - akcesoria
22
Odtwarzacze MP3/MP4
18
Pamięci FLASH
203
Papier FOTO
25
Pendrive
500
Piloty i prezentery
15
Podkładki pod mysz
188
Pudełka na CD, DVD, BLU
4
Ramki cyfrowe
18
Skanery
6
Skanery wizytówek
2
Słuchawki, Mikrofony
863
Stacje dokujące HDD
21
Środki czyszczące
79
Tablety graficzne
4
Taśmy DDS, DLT, ultrium
1
Telefonia VOIP
1
Monitory
Monitory dotykowe
44
Monitory LCD / LED
710
Projektory multimedialne - akcesoria
34
Projektory multimedialne
177
Projektory multimedialne - ekrany projekcyjne
40
Splittery (rozdzielacze obrazu)
5
Tablice interaktywne - akcesoria
3
Drukarki
Akcesoria do drukarek
6
Bębny do drukarek
40
Drukarki 3D
10
Drukarki etykiet
174
Drukarki igłowe
3
Drukarki Laserowe
66
Drukarki atramentowe
24
Drukarki wielofunkcyjne
159
Faksy
1
Filament do drukarek 3D
32
Kasety barwiące
28
Kopiarki
1
Papier w ryzach
34
Plotery
1
Taśmy termotransferowe
4
Tonery oryginalne
566
Tonery zamienniki
870
Tusze zamienniki
1084
Tusze oryginalne
465
Oprogramowanie
Antywirusowe
124
Biurowe
7
CDN OPTIMA
14
eCommerce
4
Finansowo-księgowe
2
Graficzne
1
Gry PC
52
InsERT
3
Obsługujące sprzedaż
3
Programy InsERT GT
30
Programy InsERT Nexo
24
Serwerowe
22
Syntezatory mowy
1
Systemy operacyjne
8
Szkolenia
1
Użytkowe
6
Konsole
Konsole - akcesoria
25
Konsole - gry
67
Konsole przenośne
4
Dla sklepów - firm
Aplikatory etykiet
3
Centrale telefoniczne
3
Czytniki kart procesorowych
3
Czytniki RFID
10
Czytniki kart magnetycznych
11
Czytniki kodów
196
Drukarki etykiet - akcesoria
13
Drukarki etykiet - eksploatacja
158
Drukarki etykiet - oprogramowanie
1
Drukarki etykiet kolorowe
3
Drukarki etykiet półprzemysłowe
99
Drukarki etykiet przemysłowe
19
Drukarki fiskalne - akcesoria
3
Drukarki kart plastikowych
10
Drukarki kart plastikowych - eksploatacja
8
Drukarki POS - akcesoria
9
Drukarki POS - igłowe
59
Drukarki POS - kuchenne
7
Drukarki POS - papier na rolkach
34
Drukarki POS - przenośne
19
Drukarki POS - termiczne
103
Drukarki POS - wielostanowiskowe
17
Drukarki RFID
3
Drukarki fiskalne
18
Karty plastikowe
14
Kasy fiskalne - akcesoria
4
Kasy fiskalne
49
Klawiatury POS - alfanumeryczne
2
Klawiatury POS numeryczne
9
Kolektory danych
47
Liczarki pieniędzy
8
Metkownice
2
Numeratory
1
POS - Oprogramowanie
2
Skanery kodów kreskowych
1
System RCP
4
Systemy POS
17
Szuflady na pieniądze
15
Testery banknotów
1
Wagi przemysłowe
16
Wagi sklepowe
25
Zapinarki pistoletowe
1
ELEKTRONIKA
Akcesoria lutownicze
1
Akumulatory żelowe
6
Czujki
27
Domofony
2
Kabel elektryczny
1
Kable koncentryczne
1
Mierniki
192
Oscyloskopy
9
Przetwornice
4
Stabilizatory napięcia
1
Stacje lutownicze
6
Videodomofony
1
Zasilacze laboratoryjne
8
Urządzenia biurowe
Bindownice
5
Fotele biurowe
3
Gilotyny, Trymery
5
Kalkulatory
2
Laminatory
13
Niszczarki
82
Niszczarki - eksploatacja
2
Sejfy i kasetki
1
FILMY
Oświetlenie
Dekoracje świąteczne
1
Lampki
2
Lampki choinkowe
2
Lampy specjalistyczne
2
Latarki
16
Taśmy LED
11
Żarówki LED
35
RTV
Android TV BOX
4
Anteny DVB-T
29
DVB-T Anteny
3
DVB-T Tunery
5
Głośniki samochodowe
90
Głośniki Ścienne / sufitowe
1
Gramofony
2
Kable głośnikowe
74
Kamery cyfrowe
7
Kolumny głośnikowe
18
Konwertery SAT
7
Mikrofony profesjonalne
9
Miksery
8
Mini Wieże
13
Nagrywarki DVD stacjonarne
1
Odtwarzacze DVD
2
Odtwarzacze DVD przenośne
7
Odtwarzacze HDD - akcesoria
6
Odtwarzacze HDD / USB
3
Odtwarzacze stacjonarne Blu-ray
1
Piloty zdalnego sterowania
12
Radia internetowe
8
Radia samochodowe
75
Radiobudzik
23
Radioodtwarzacze przenośne
57
Stoliki
4
Subwoofery
7
Systemy audio
4
Telewizory LCD / LED / Plazma
95
Telewizory LCD / LED / Plazma - Akcesoria
333
Tunery Satelitarne
1
Wzmacniacze samochodowe
2
AGD
Akcesoria kuchenne
45
Akcesoria AGD
7
Alkomaty
5
Baterie kuchenne
26
Chemia gospodarcza
3
Chłodziarki do wina
3
Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy (lodówki)
42
Chłodziarko-zamrażarki wolnostojące (lodówki)
112
Ciśnieniomierze
6
Czajniki
3
Czajniki elektryczne
270
Depilatory
7
Dzbanki filtrujące
19
Ekspresy do kawy
109
Fondue
3
Frytkownice
10
Garnki / patelnie
72
Golarki
41
Golarki do odzieży
1
Grille elektryczne
15
Grille gazowe
4
Higiena i pielęgnacja
9
Jajowary
2
Kamery sportowe
47
Klimatyzatory ścienne
2
Kuchenki mikrofalowe
90
Kuchnie turystyczne
2
Lodówki turystyczne
3
Lokówki do włosów
54
Lusterka kosmetyczne
2
Maszynki do mielenia
21
Maszynki do strzyżenia
28
Miksery / Blendery
172
Mini piekarniki i kuchenki
2
Młynki do kawy
47
Mopy
5
Multicooker
1
Nawilżacze powietrza
2
Oczyszczacze powietrza
1
Odkurzacze
103
Odkurzacze - akcesoria
21
Okapy
131
Opiekacze, gofrownice
53
Parowary
4
Płyty grzejne do zabudowy
169
Pralki wolnostojące
77
Prostownice do włosów
14
Roboty kuchenne
51
Sokowirówki
13
Stacje meteo
7
Suszarki do grzybów, warzyw i owoców
13
Suszarki do włosów
57
Suszarki łazienkowe
7
Suszarko-lokówki
3
Szczoteczki i irygatory do zębów
13
Szybkowary
1
Termowentylatory
2
Tostery
30
Uroda
1
Urządzenia czyszczące
28
Urządzenia do hot-dogów
2
Urządzenia do manicure
3
Urządzenia do masażu
9
Waflownice
1
Wagi kuchenne
60
Wagi łazienkowe
32
Wentylatory
8
Wyciskarki do cytrusów
17
Zegary
33
Zmywarki do zabudowy
96
Żelazka
73
Motoryzacja
Adaptery zasilające
1
Głośniki samochodowe -do zabudowy
1
Samochodowe Akcesoria
41
Serwery
Serwery gotowe
31
Technologie dla niepełnosprawnych
Fitness
Urządzenia treningowe
9
Gry towarzyskie
WYDRUKUJ CENNIK
Cennik str.1 | Cennik str.2



 
podzespoły
 iCOMP.pl » Produkty » Sieci » Kable sieciowe »
grupa:
Kable sieciowe (ilość produktów: 131)
producent:
zakres cenowy:
od: zł do:
pokazuj tylko dostępne produkty
ułożenie:
z podziałem na producentów
alfabetycznie
od najniższej ceny
od najwyższej ceny
Najeżdzając kursorem na zdjęcie, uzyskasz powiększenie
Wszystkie ceny brutto
4WORLD
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 0.5m szary
 
3.1 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m czerwony retail
 
4 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m zielony retail
 
4 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m szary retail
 
4 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m żółty retail
 
4 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 1m szary
 
4.4 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1.8m szary retail
 
6 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1.8m zielony retail
 
6 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 3m szary
 
6.7 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 3m czerwony retail
 
8 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 3m niebieski retail
 
8 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 3m szary retail
 
8 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 3m żółty retail
 
8 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m czerwony retail
 
10 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m niebieski retail
 
10 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m szary retail
 
10 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m zielony retail
 
10 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 5m żółty retail
 
10 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m szary retail
 
15 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m niebieski retail
 
15 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m czerwony retail
 
15 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 10m szary
 
17 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 15m czerwony retail
 
20 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 15m niebieski retail
 
20 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 15m szary retail
 
20 zł
brak
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 15m szary
 
22 zł
brak
 4WORLD Kabel UTP kat.5e linka 305m rolka szary
 
111 zł
 4WORLD Kabel instalacyjny FTP 4x2 kat.5e linka 305m
 
214 zł
ALAN
 Kabel UTP Q-Lantec 4x2x0,48 KIU5PVC305NC, drut ( kat.5e PVC 305m szary ) 100% miedziany
 
249 zł
BELDEN
 BELDEN Kabel Belden U/UTP kat5e drut PVC 305m BL-1583E
 
312 zł
BELKIN
 BELKIN Kabel Cat5e RJ45 szary 1m RT A3L791R01M-S
 
9.8 zł
 BELKIN Kabel Cat5e RJ45 szary 2m RT A3L791R02M-S
 
15 zł
 BELKIN Kabel Cat5e RJ45 szar 15m RT A3L791R15M-S
 
53 zł
CABLETECH
 CABLETECH Kabel komputerowy - skrętka UTPCat5e + żel 305m
 
404 zł
brak
 Cabletech Kabel komputerowy - skrętka UTPCat6e
 
437 zł
DIGITUS
 DIGITUS Kabel S/FTP kat. 7 100m (rolka) LS0H-3 drut pomarańczowy
 
256 zł
EXTRALINK
 EXTRALINK Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652
 
4 zł
brak
 EXTRALINK Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G657A1
 
47 zł
 EXTRALINK Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/APC
 
47 zł
GEMBIRD
 GEMBIRD Patch cord kat.5e osłonka zalewana 0.25M szary
 
1.9 zł
 GEMBIRD Patch cord kat.5e osłonka zalewana 2M pomarańczowy
 
2.5 zł
 GEMBIRD Światłowód ST-SC Duplex MM 50/125 OM2 1M
 
6.2 zł
 GEMBIRD Światłowód SC-SC Duplex MM 50/125 OM2 2M
 
9.7 zł
 GEMBIRD Światłowód SC-SC Duplex MM 50/125 OM2 1M
 
13 zł
 GEMBIRD Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 10M
 
25 zł
 GEMBIRD Światłowód LC-ST Duplex MM 50/125 OM2 1M
 
27 zł
 GEMBIRD Światłowód ST-SC Duplex MM 50/125 OM2 2M
 
30 zł
 GEMBIRD Swiatłowód LC-ST Duplex MM 50/125 OM2 2M
 
30 zł
 GEMBIRD Światłowód ST-SC Duplex MM 50/125 OM2 5M
 
33 zł
 GEMBIRD Światłowód LC-ST Duplex MM 50/125 OM2 5M
 
33 zł
 GEMBIRD Patch cord FTP kat.6e osłonka zal. 20M szary
 
34 zł
brak
 GEMBIRD Kabel UTP KAT 5e linka aluminiowo-miedziowa 305M
 
148 zł
 GEMBIRD Kabel FTP-ekranowany KAT 5e drut aluminiowo-miedziowy 305m
 
193 zł
 GEMBIRD Kabel UTP KAT-5E drut 305M Outdoor
 
481 zł
LOGILINK
 LOGILINK Kabel linka 4x2xAWG26/7 UTP,CCA,100m
 
78 zł
MADEX
 KABEL MADEX UTP 100m KAT.5e DRUT ULTRALINK
 
100 zł
 MADEX kabel, drut U/UTP 4x2x0.5 kat.5e 305m - ULTRALINK - 100% miedź
 
285 zł
 Kabel UTP Madex ( kat.6 305m drut szary 4x2x23 AWG )
 
411 zł
QOLTEC
 QOLTEC Adapter światłowodowy | SC/UPC | simplex | SingleMode
 
1.4 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy | LC/APC | duplex | SingleMode
 
4 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy | SC/UPC | duplex | MultiMode
 
4 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy | LC/UPC | duplex | MultiMode
 
4 zł
 QOLTEC Pigtail światłowodowy SC/UPC | MM | 50/125 | 0,9mm | OM2 | 1m
 
6.2 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy | LC/UPC | quad | SingleMode
 
8 zł
 QOLTEC Złącze światłowodowe FC/UPC SingleMode 0,9mm
 
8.3 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 0.5m
 
9.9 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
11 zł
brak
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-FC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 2m
 
11 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 3m
 
11 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 0.5m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 5m
 
12 zł
brak
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC - FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 0.5m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m
 
12 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 0.5m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy FC/UPC-SC/APC | SingleMode | 9/125 | G652D | 5m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
13 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m
 
14 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m
 
15 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
16 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex| 10m
 
17 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC | SM | 9/125 | G652D | 2m
 
18 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
19 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
20 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
 
21 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 20m
 
21 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
 
21 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
22 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC | SM | 9/125 | G652D | 1m
 
23 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 3m
 
24 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
 
24 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m
 
24 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
 
25 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
 
26 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m
 
29 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
 
31 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m
 
31 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 3m
 
31 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SingleMode | SIMPLEX 50m
 
35 zł
 QOLTEC Adapter światłowodowy hybrydowy LC/UPC-SC/UPC simplex SingleMode
 
43 zł
 QOLTEC Tłumik światłowodowy LC/UPC(Female) - LC/UPC(Male) 3dB SingleMode
 
47 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 10m
 
59 zł
 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4| 10m
 
70 zł
SEVEN-LINE
 SEVEN Kabel UTP kat.5e linka 4x2 305m
 
287 zł
TECHLY
 TECHLY Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 jednomodowy
 
46 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 1m
 
48 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, MM
 
48 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy
 
52 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 3m
 
54 zł
 TECHLY Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, 3m
 
54 zł
 TECHLY Swiatłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 5m
 
66 zł
 TECHLY Kabel skrętka zewnętrzna U/UTP
 
119 zł
 TECHLY Kabel instalacyjny skrętka UTP Cat5e 4x2 linka CCA 305m szary
 
250 zł
 TECHLY Kabel instalacyjny skrętka UTP Cat6 4x2 linka CCA 305m szary
 
301 zł
 TECHLY Kabel skrętka zewnętrzna F/UTP Cat5e 4x2 drut CCA 305m czarny
 
380 zł
 TECHLY Kabel instalacyjny skrętka UTP Cat6 4x2 drut 100% miedź 305m szary
 
665 zł
ZYXEL
 ZYXEL DAC10G-1M DAC Cable 1m, 10G (SFP+) DAC10G-1M-ZZ0101F - 2-year warranty
 
394 zł

Ostatnio kupowane w tej kategorii (Kable sieciowe):
 KABEL MADEX UTP 100m ZEW .ŻELOWANY Z LINKĄ NOŚNĄ
 
327 zł
 EQUIP Adapter zlaczka sieciowa 2xRJ45 F/F KAT6 Ekran
 
17 zł
 KABEL MADEX FTP 305m KAT.5e DRUT SZARY
 
380 zł
 KABEL MADEX UTP 305m KAT.6 DRUT 4x2x23 AWG
 
409 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 10m czerwony retail
 
15 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 kat.6 FTP 10m szary
 
17 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 15m zielony retail
 
20 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m zielony retail
 
4 zł
 4WORLD Patch cord RJ45 bez osłonki kat5e UTP 1m szary retail
 
4 zł
brak
 KABEL MADEX UTP 100m KAT.5e DRUT ULTRALINK
 
100 zł
certyfikat on-line wiarygodna firma

certyfikat on-line wiarygodna firma

 


 
Nowości w tej kategorii
cena: 4.9 zł
niedostępny
cena: 32 zł
niedostępny
cena: 26 zł
niedostępny
cena: 25 zł
cena: 27 zł
cena: 30 zł
cena: 33 zł
cena: 55 zł
niedostępny
cena: 13 zł
cena: 9.7 zł
cena: 35 zł
niedostępny
cena: 6.2 zł
cena: 30 zł
cena: 33 zł
cena: 256 zł
Kasy fiskalne Posnet Elzab Innova Farex Elcom Dzierżoniów Bielawa Świdnica Ząbkowice

zabawkowo.com | biuropro.pl | devteam.pl | twojemiejsce.pl |
(c) iCOMP.pl - czas generowania: 0.0576s (0.102)